O nas

Firma Furman istnieje na rynku od 1996 roku zajmuje się wynajmem samochodów dostawczych i osobowych. Gwarantujemy usługi wysokiej jakości. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy. Sukcesywnie rozszerzamy swoją ofertę aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Nasze usługi staramy się dopasować do potrzeb klientów ich wymagań, oraz ciągle zmieniających się potrzeb rynku.

Oferta

Wynajem aut w naszej firmie to szereg korzyści:
 1. Elastyczne warunki najmu
 2. Przejrzyste umowy i ograniczenie formalności do minimum
 3. Zróżnicowana flota (pojazdy wszystkich klas – 100 Pojazdów we Flocie)
 4. Konkurencyjne stawki najmu średnioterminowego i krótkoterminowego
 5. Pełen pakiet ubezpieczeń (w tym 24 godzinna obsługa Assistance)

 

Wypożyczalnia samochodów Furman

to wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Luboniu. Zajmujemy się głównie wynajmem aut dostawczych i osobowych na okres krótko- i długoterminowy. Nasze pojazdy są bogato wyposażone, posiadają pełen pakiet ubezpieczeń oraz regularnie sprawdzany stan techniczny.

Wynajem aut dla firm

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych – zachęcamy również firmy do skorzystania z naszej oferty. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim to, iż wynajem aut dla firm nie obciąża zdolności kredytowej firmy, co dzieje się w przypadku leasingów i kredytów. Nie interesuje Państwa naprawa samochodów, ich awarie, czy przeglądy serwisowe.

Szeroki wachlarz usług

Oferujemy szereg usług ściśle powiązanych z wynajmem samochodów. W naszej wypożyczalni możesz zapewnić sobie m.in. auto z kierowcą – w pełni profesjonalnym, punktualnym i rzetelnie wykonującym swoje obowiązki. Posiadamy elastyczną ofertę, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających osób.

Indywidualne podejście

Działamy przede wszystkim w Poznaniu i okolicach,  jednak zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre sytuacje wymagają poruszania się poza miastem. Jesteśmy na to gotowi i dostosowujemy się do każdej sytuacji. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a dobierzemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Doskonałe opinie

W pełni odpowiedzialne i profesjonalne podejście do klientów, minimum formalności i zero problemów – dzięki tym cechom Wypożyczalnia Furman przez lata zdołała wyrobić o sobie doskonałą opinię. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zapytania.

Uczciwość i rzetelność

Brak ukrytych kosztów oraz uczciwość – nasi klienci chwalą nas za wiele cech. W sieci bez problemu znajdziesz opinie na temat naszej wypożyczalni. Wypożyczalnia Furman to przede wszystkim profesjonalne wykonywanie powierzonych nam obowiązków w kwestii wynajmu samochodów.

WYNAJEM SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

Zajmujemy się również wynajmem pojazdów zastępczych z OC sprawcy.

W przypadku wystąpienia szkody częściowej, czyli takiej, która kwalifikuje auto do naprawy, samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje poszkodowanemu na cały okres naprawy. Co ważne, okres ten obejmuje nie tylko faktyczny czas, w którym wykonywane są czynności naprawcze, ale również oczekiwanie na przystąpienie do naprawy, oczekiwanie na kosztorys, zamówione części oraz czas niezbędny do odbioru auta przez ubezpieczonego. Zgłoś się do nas jeśli masz pytania.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Masz szkodę komunikacyjną ? Zgłoś się do nas. Kompleksowo zajmujemy się likwidacją szkody, autem zastępczym oraz naprawą Twojego uszkodzonego pojazdu.

Wszelkich informacji udzielimy mailowo lub telefonicznie.

Ogólne warunki wynajmu samochodu

 • Najemcą wypożyczanego samochodu może być osoba, która ukończyła 18 lat
 • Posiada dwa aktualne dokumenty tożsamości: dowód osobisty lub paszport i ważne prawo jazdy
 • Opłatę za najem pobieramy gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Kaucja na karcie kredytowej, możliwa jest również kaucja przelewem bankowym .
 • Warunkiem wypożyczenia u nas samochodu jest wpłacenie kaucji i opłaty za wynajem z góry za okres wypożyczenia wg stawki obowiązującej w dniu podpisania umowy
 • Kaucja płatna przelewem na nasze konto bankowe zwracana jest w momencie zwrotu nieuszkodzonego przedmiotu (samochodu) najmu, czyli po ok 24h jest u Państwa na koncie.
 • Pojazd może być prowadzony tylko i wyłącznie przez osobę zgłoszoną na umowie i nie może być podnajmowany ani udostępniany innej osobie lub tez innej firmie, bez wcześniejszego uzgodnienia z pracownikiem naszej Firmy.
 • Opuszczenie wypożyczonym samochodem granic RP bez pisemnej zgody firmy Furman jest zabronione
 • Przedłużenie najmu pojazdu o jedną, dwie godziny spowodowane korkami lub innymi trudnościami losowymi z dojazdem nie powoduje naliczenia dodatkowych opłat, Zaś przekroczenie o ponad trzy godziny liczone jest jako dodatkowa doba
 • W przypadku braku zwrotu pojazdu do trzech godzin po ustalonym terminie i nie poinformowania firmy Furman będzie potraktowane jako próba przywłaszczenia samochodu i będzie to skutkowało powiadomieniem organów ścigania
 • Autem wynajętym w Firmie Furman nie wolno holować innych pojazdów, przekraczać dozwolonej masy samochodu, ani palić tytoniu
 • Wszystkie podane u nas ceny są cenami netto!!!
 • Podane ceny obejmują pełne ubezpieczenie ( AC, OC, NNW ) obowiązujące na terenie Unii Europejskiej
 • Udziałem własnym Najemcy w ewentualnej szkodzie z własnej winny jest kwota odpowiedzialności wpisana w każdej umowie.
 • Opłaty ubezpieczeniowe nie obejmują szkód w następujących przypadkach:

-prowadzenia pojazdu bez zezwolenia wynajmującego.

-ucieczka prowadzącego pojazd.

-złożenia nieprawdziwego oświadczenia co do miejsca, czasu, okoliczności i przyczyn powstania szkody.

– prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

– prowadzenie pojazdu bez ważnych uprawnień do jego prowadzenia.

 • Opłaty ubezpieczeniowe nie obejmują kradzieży wynajmowanego samochodu w przypadku, gdy nie zostaną zwrócone WYNAJMUJACEMU kluczyki lub dokumenty wynajmowanego pojazdu. (Najemca wówczas zobowiązany jest do całkowitego pokrycia kosztów samochodu)
 • Gdy uszkodzenie pojazdu wynikło z kolizji lub wypadku najemca jest zobowiązany do zawiadomienia policji i wynajmującego.
 • Najemca jest odpowiedzialny za szkody wynikłe ze złego użytkowania samochodu jak i zabezpieczania auta.
 • Auto do Państwa dyspozycji oddawane jest zawsze czyste, zadbane w pełni sprawne i w takim stanie powinno być nam zwrócone.
 • Najemca jest zobowiązany do zwrotu auta z taką samą ilością paliwa jaka spisana została w protokole, za ewentualne uzupełnienie stanu paliwa najemca jest zobowiązany do pokrycia kosztów tego paliwa według cennika.
 • Najemca jest zobowiązany własnym kosztem do sprawdzania stanu codziennego auta (płyny eksploatacyjne itp.) oraz zabezpieczenia auta przed kradzieżą (zamykanie auta, włączanie urządzeń antykradzieżowych, nie zostawianie w aucie dokumentów ani kluczyków)
 
Zobacz Regulamin